صفحه اصلی

 ای کاش این دفترها بیلبورد شود !

 

شاید این روزها از کنار بیلبورد میدان بسیج اشکذر به سادگی چندین بار رشده باشیم ، عکسی که چندروزی میهمان این تابلو هست را دیده باشیم ولی حقیقت امر این است ساده رد شدن ما دلیل بر ساده بودن برجسته شدن یک تقدیر نیست !
مدال نقره المپیاد ریاضی کشوری ، افتخار کمی نیست ! شاید دانش آموزی که اهل این شهر باشد و تا متوسطه اولش در شهرستان اشکذر خوانده باشد و چنین افتخاری در مجامع علمی کشوری کسب کرده باشد نداشته باشیم یا اگر هم باشد موردی بوده ! باید تحقیق کرد!

کنجکاو شدیم عامل موفقیت نوجوان عزیز آقای میردهقان را بررسی کنیم ، عوامل موفقیت یکی دوتا نیست ، اما وقتی از مدرسه متوسطه اولی که این نوجوان موفق در آن درس می خواند علت را پرس و جو کردیم،در کنار تمام معیارهای معنوی و جدیت علمی این دانش آموز،نظم و برنامه ریزی این عزیز از سال‌های پیش بوده که امروز به ثمر نشسته، نظم و برنامه ریزی جدی و عمل به آن عامل بزرگ موفقیت است!

در دفتر گزارش کار این دانش آموزِ صاحب مدال نقره المپیاد ریاضی وقتی برنامه اسفند و عیدنوروز را می دیدیم ، جدیت کامل مشهود بود ، اینکه عید نوروز هم برای خود برنامه درسی جدی تعریف کنی یعنی در طول تمام سال هم جدی هستی ! پیش خود گفتیم ” ای کاش برنامه ریزی و این دفترها بیلبورد می شد ” تا الگوی نوجوانان ما در درس خواندن و جدیت آن باشد ، حالا نوجوانان شهرستان اشکذر این بیلبورد جلو چشمشان است ! می شود و می توانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا