صفحه اصلی

بیمارستان والتر رید: سوئیتِ دونالد ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا، دونالد ترامپ، به بیمارستان والتر رید منتقل شده تا برای درمان کووید ۱۹ تحت نظارت دقیق پزشکان قرار گیرد. مرکز ملی پزشکی والتر رید تقریباً ۷۰۰۰ نیرو دارد که برخی از آن‌ها بهترین پزشکان آمریکا هستند.

بیمارستان والتر رید یک اتاق مجلل مخصوص رؤسای جمهور دارد که یکی از ۸۸ ساختمان این بیمارستان است. قرار است ترامپ در همین اتاق بستری شود.
بخش مخصوص روسای جمهور، به بخشِ ۷۱ معروف است. سوئیتِ مخصوص رئیس‌جمهور یکی از ۶ اتاق مخصوص این بیمارستان است که برای افسران عالی‌رتبه ارتش و اعضای کاخ سفید رزرو شده است.
یکی از پزشکان این بیمارستان، دریادار کانی ماریانو که پزشک مخصوص روسای جمهور پیشین آمریکا جورج اچ دابلیو بوش و بیل کلینتون بوده است، می‌گوید: «سوئیت مخصوص رئیس‌جمهور در بیمارستان والتر رید بسیار مجهز است و ابزار‌های محافظتی و برقراری ارتباط در این اتاق برای رئیس‌جمهور فراهم است.»
کاخ سفید اعلام کرده که ترامپ طی چند روز آینده وظایف خود را از این اتاق انجام خواهد داد. اما برخی گمانه‌زنی می‌کنند که انتقال رئیس‌جمهور به بیمارستان نشانه‌ای است از آنکه ترامپ بیشتر از آنچه مقامات رسمی گفته‌اند، بیمار است.
بیمارستان والتر رید همچنین دارای یک موسسه تحقیقاتی است که هم‌اکنون دانشمندان در آن مشغول کار کردن برای تولید واکسن کووید ۱۹ هستند.
این بیمارستان در سال ۲۰۰۷ به اهمال‌کاری در درمان برخی سربازان که در این بیمارستان جان خود را از دست دادند، متهم شد. بعد از این رسوایی بسیاری از کارکنان بیمارستان تعدیل شدند.
بیمارستان والتر رید ۷۱۰۰ نیرو دارد که در ۱۰۰ درمانگاه و مطب مخصوص این بیمارستان کار می‌کنند. این بیمارستان به رهبران و مقامات رسمی آمریکا خدمت ارائه می‌کند و برای همین بخشی مخصوص مقامات عالی‌رتبه دارد که بسیار امن، خصوصی و جدا از بخش‌های دیگر این بیمارستان است.
اتاق روسای جمهور در این بیمارستان، چلچراغ‌های کریستال، میزی برای انجام وظایف و فضایی برای پذیرش ملاقات‌کننده‌ها دارد و کاملاً به تکنولوژی مجهز است.
این بیمارستان در ۹ مایلی کاخ سفید واقع شده و ۲۴۴ تخت‌خواب و ۵۰ تخت آی‌سی‌یو دارد.
والتر ید همچنین ۱۶۵ «لباس هوشمند» دارد که به ابزار‌های ارتباط دوطرفه، قابلیت‌های صوتی و تصویریِ بی‌سیم مجهز هستند. در کنار تخت بیمار همچنین ابزار سرگرمی تعبیه شده است که از طریق کیبرد‌های نصب شده روی دیوار برای بیمار قابل دسترسی است.

کاخ سفید اعلاک کرده است دونالد ترامپ از بیمارستان والتر رید به انجام وظایف خود ادامه خواهد داد. یکی از اتاق‌های بخش 71 این بیمارستان به میزی مجهز است که برای همین هدف در آن تعبیه شده است.

کاخ سفید اعلاک کرده است دونالد ترامپ از بیمارستان والتر رید به انجام وظایف خود ادامه خواهد داد. یکی از اتاق‌های بخش ۷۱ این بیمارستان به میزی مجهز است که برای همین هدف در آن تعبیه شده است

بخش 71 مجهز به ابزار ارتباطات امن و اتاقی برای ملاقات با مهمانان است.

بخش ۷۱ مجهز به ابزار ارتباطات امن و اتاقی برای ملاقات با مهمانان است

بخش 71 اتاق معاینه خصوصی دارد. بیمارستان والتر رید مجموعاً 244 تخت شامل 50 تخت آی‌سی‌یو دارد.

بخش ۷۱ اتاق معاینه خصوصی دارد. بیمارستان والتر رید مجموعاً ۲۴۴ تخت شامل ۵۰ تخت آی‌سی‌یو دارد

گفته شده ترامپ در «سوئیت رئیس‌جمهور» در بیمارستان والتر رید بستری خواهد شد. این سوئیت یکی از اتاق‌هایی است که برای افسران عالی‌رتبه ارتش و اعضای کابینه رزور شده است.

گفته شده ترامپ در «سوئیت رئیس‌جمهور» در بیمارستان والتر رید بستری خواهد شد. این سوئیت یکی از اتاق‌هایی است که برای افسران عالی‌رتبه ارتش و اعضای کابینه رزور شده است

اتاق ناهارخوری. این تصاویر سال 2007 ثبت شده و مشخص نیست که از آن زمان دکوراسیون اتاق تغییر کرده یا نه.

اتاق ناهارخوری. این تصاویر سال ۲۰۰۷ ثبت شده و مشخص نیست که از آن زمان دکوراسیون اتاق تغییر کرده یا نه

اتاق ناهارخوری حتی چلچراغ کریستالی دارد که برای ترامپ آشناست.

اتاق ناهارخوری حتی چلچراغ کریستالی دارد که برای ترامپ آشناست

بیمارستان والتر رید 7100 نیرو دارد. این بیمارستان خود را «مرکز درمانی ملی» می‌شناسد.

بیمارستان والتر رید ۷۱۰۰ نیرو دارد. این بیمارستان خود را «مرکز درمانی ملی» می‌شناسد

ترامپ با هلی‌کوپتر به بیمارستان والتر رید منتقل شد. او گفته احساس خستگی مفرط می‌کند و تنگی نفس دارد اما حالش خوب است.

ترامپ با هلی‌کوپتر به بیمارستان والتر رید منتقل شد. او گفته احساس خستگی مفرط می‌کند و تنگی نفس دارد اما حالش خوب است

ترامپ در حال سوار شدن به هلی‌کوپتری که قرار است او را به بیمارستان منتقل کند.

ترامپ در حال سوار شدن به هلی‌کوپتری که قرار است او را به بیمارستان منتقل کند

بیمارستان والتر رید یک ورودی مخصوص برای روسای جمهور و معاونین دارد.

بیمارستان والتر رید یک ورودی مخصوص برای روسای جمهور و معاونین دارد.

رونالد ریگان آخرین رئیس‌جمهوری بود که در این بیمارستان بستری شد. او در 30 مارس 1981 مورد سوئ‌قصد قرار گرفت و به شدت زخمی شد.

رونالد ریگان آخرین رئیس‌جمهوری بود که در این بیمارستان بستری شد. او در ۳۰ مارس ۱۹۸۱ مورد سوئ‌قصد قرار گرفت و به شدت زخمی شد

بعد از ترور ریگان که توسط فردی به نام جان هینکلی جی‌آر در بیرون از هتل هیلتون رخ داد، در آمریکا آشوبی برپا شد.

بعد از ترور ریگان که توسط فردی به نام جان هینکلی جی‌آر در بیرون از هتل هیلتون رخ داد، در آمریکا آشوبی برپا شد

جان هینکلی جی‌آر در سال 2003. او باور داشت که حمله به رئیس‌جمهور بازیگر آمریکایی جودی فاستر را که او به شدت شیفته اش شده بود، تحت تأثیر قرار خواهد داد.

جان هینکلی جی‌آر در سال ۲۰۰۳٫
او باور داشت که حمله به رئیس‌جمهور بازیگر آمریکایی جودی فاستر را که او به شدت شیفته اش شده بود، تحت تأثیر قرار خواهد داد
 فرادید به نقل از دیلی‌میل
.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا