صفحه اصلی

حرف‌های قابل تامل مجری بی‌ حجاب مصری درباره زنان محجبه

رضوی الشربینی مجری معروف مصری در برنامه تلویزیونی درباره زنان محجبه و بی‌ حجاب اظهاراتی کرد که این اظهارات جنجال برانگیز شد.

رضوی الشربینی، مجری سرشناس تلوزیون مصر است که چندی پیش در برنامه تلویزیونی به زنان محجبه توصیه کرد؛ حجاب خود را حفظ کنند و گفت خانم‌هایی که حجاب دارند بهتر از زنان بی‌حجاب هستند. این مجری سرشناس درحالی این اظهار نظر را کرده است که خود حجاب ندارد.

وی در برنامه‌ای که مختص زنان است در پاسخ به زنی که پرسیده بود با پوشیدن حجاب احساس زیبایی نمی‌کند باید چکار کند؟ اینطور اظهار نظر کرد: ” تو نزد خداوند از من بهتری، من به هر زنی که در میان گروه دوستان خود، یا در خانواده، خیابان، خانه یا محل کار خود تنها فرد محجبه است توصیه می‌کنم، هرگز حجاب خود را برندارید، هرگز این کار را نکنید، چرا که شما ۱۰۰ هزار بار بهتر از من و زنان بی‌حجاب هستید. شیطان درون زنان بی‌حجاب از قدرت و ایمان آن‌ها قدرتمندتر است. ”

شورای عالی تنظیم مقررات رسانه‌ای پس از دریافت شکایاتی اعلام کرد که  اظهار نظر این مجری باعث بروز مشکلاتی شده تا جایی که این سازمان او را به نفرت پراکنی درباره خانم‌های بی‌حجاب متهم کرده است. همچنین کاربران فضای مجازی در مصر به این اتفاق واکنش‌های مثبت و منفی نشان دادند.

منبع: جهان نیوز

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن